Tłumaczenia dokumentów medycznych | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax. 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linkiObszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenia dokumentów medycznych

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na leczenie za granicą, gdzie mają szansę skorzystać z lepszych aparatur czy technologii.

książki językowe medyczne
tłumaczenia dokumentów medycznych online

Rzetelne tłumaczenia dokumentów

Jeśli planujemy taki rodzaj terapii, to warto odpowiednio się do niej przygotować. Dlatego też konieczne są między innymi tłumaczenia dokumentów medycznych, a więc całej dokumentacji dotyczącej naszego wcześniejszego leczenia.

Ważne jest, aby było to zrobione w rzetelny sposób, gdyż dzięki temu zagraniczni lekarze będą mogli podjąć odpowiednie kroki odnośnie dalszej terapii. Zanim zdecydujemy się na tego typu usługi, to koniecznie pamiętajmy, aby wybrać renomowaną firmę.

Tłumacz dokumentacji medycznej musi posiadać nie tylko odpowiednie umiejętności lingwistyczne, ale również i wiedzę medyczną. Najczęściej tego typu osoby są praktykującymi lekarzami, którzy dodatkowo trudnią się tłumaczeniem.

Dzięki temu są w stanie przetłumaczyć wszelkie istotne szczegóły, które mogą mieć ogromne znaczenie dla późniejszego leczenia pacjenta. Ważna jest tutaj nie tylko rzetelność i merytoryczne podejście, ale również terminowość. Nasza firma spełnia owe warunki.

tłumaczenia dokumentacji medycznej w różnych językach

O tłumaczeniach badań

Dla pacjentów tłumaczenia dokumentów medycznych są niezmiernie ważne, gdyż warunkują w dużym stopniu sukces późniejszego leczenia. Poszukując nowoczesnych metod terapii, warto zadbać o odpowiednio przygotowane dokumenty. Tego dokona profesjonalny tłumacz dokumentacji medycznej.

Najlepiej jeśli posiada on szczegółową wiedzę z określonej dziedziny, której dotyczy dana dokumentacja. Wtedy będzie on w stanie nie tylko przełożyć dokumenty na inny język, ale również zadbać o jego wartość merytoryczną. Najczęściej klienci decydują się na tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim oraz francuskim, jednak jesteśmy w stanie przygotować również dokumentację w innych językach.

Aby odpowiednio przygotować się do leczenia za granicą, warto przetłumaczyć między innymi wypis ze szpitala, wraz z epikryzą. Konieczne są również tłumaczenia dokumentów medycznych zawierających wszelkie wyniki badań oraz szczegółowe ich opisy. Nie zapominajmy również o ewentualnych skierowaniach na badania czy opiniach medyczna bądź psychologicznych.

Wszelkie dokumenty tego typu dają pełniejszy obraz choroby i mogą się przydać przy podejmowaniu decyzji o kolejnych krokach związanych z leczeniem. Jeśli poszukują Państwo usług najlepszej jakości, to zachęcamy do współpracy. Zadbamy nie tylko o wysoką jakość językową, ale również i o kwestie merytoryczne.

tłumaczenia dokumentów w telefonie

LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |