Tłumaczenia dokumentacji technicznej | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax: 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linki


Obszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenia dokumentacji technicznej

Tłumaczenia specjalistyczne to jeden z obszarów naszej działalności, skupiający się przede wszystkim na przekładzie materiałów z różnych dziedzin, o swoistej specyfice terminologicznej oraz niezmiernie wysokim stopniu trudności.

Dokumentacja techniczna - tłumaczenia

Jednym z takich obszarów naszych działań są tłumaczenia dokumentacji technicznej. Przygotowani merytorycznie tłumacze oraz ewentualni konsultanci gwarantują najwyższą jakość oraz dokładność, a także spójność tłumaczenia.

W naszej firmie mogą liczyć Państwo na to, iż każdy tekst specjalistyczny trafi we właściwe ręce, a więc do tłumacza, który zna specyfikę danej branży, a ponadto posiada wysokie umiejętności lingwistyczne.

tłumaczenia dokumentacji technicznej
tłumaczenia dokumentów technicznych

Zapewniamy najlepszą obsługę

Jednym z takich zleceń może być tłumaczenie dokumentacji technicznej. Otóż okazuje się, iż tego typu dokumenty są w różnych sytuacjach niezbędne. Jednym z takich przykładów konieczności wykonania tego typu tłumaczenia jest sytuacja, gdy zagraniczni inwestorzy decydują się na inwestycję w Polsce.

To wymusza na polskich firmach budowlanych sporządzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej w określonym języku obcym, aby specyficzne dokumenty były dla wszystkich zrozumiałe. Jeśli posiadają Państwo tego typu zlecenie, to chętnie wspomożemy profesjonalizmem i doświadczeniem. Zatrudniamy bowiem tłumaczy, którzy świetnie znają specyfikę tego typu branży i są w stanie przetłumaczyć nawet najtrudniejsze teksty w sposób rzetelny i dokładny.

Przygotowanie dokumentacji technicznej

Częstym wymogiem klientów, a szczególnie dotyczy to przemysłu budowlanego oraz wszelkich powiązanych z nim dziedzin technicznych jak na przykład elektryka, wentylacja czy klimatyzacja, bywa dostarczenie określonej dokumentacji technicznej w języku obcym. Tłumaczenie dokumentów technicznych wymaga odpowiedniego podejścia oraz doświadczenia. Tylko dobry tłumacz, znający specyfikę danej branży jest w stanie dokonać właściwego przekładu.

W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty biura tłumaczeń, gdzie odpowiedni tłumacz dobierany jest do specyfiki konkretnego tekstu. Cena za tłumaczenie dokumentacji technicznej jest na ogół dość przystępna, w związku z czym pamiętajmy, aby postawić nacisk na jakość usług. Nasza firma oferuje tego typu tłumaczenia najwyższej jakości, gdyż współpracujemy ze specjalistami wielu branż.

laptop tłumaczenia dokumentacji technicznej
książki z tłumaczeniami słowniki

Wielostopniowa weryfikacja

Jeśli zachodzi konieczności, to również konsultujemy się dodatkowo z określonymi fachowcami w danej dziedzinie, aby przekład tekstu był dokładniejszy i spełniał wszelkie wymogi techniczne. Pamiętajmy, że tłumaczenie dokumentacji technicznych wymaga swoistej precyzji, aby gotowy tekst był zrozumiały dla specjalistów. W przypadku tego typu dokumentów liczą się wszelkiego typu szczegóły.

Tłumaczenia specjalistyczne stanowią więc szczególny rodzaj tłumaczeń, ponieważ najczęściej powiązane są różnymi branżami technicznymi. Takie tłumaczenie dokumentów technicznych polega na mozolnej pracy na materiałach, mających bardzo zaawansowany stopień trudności. Dlatego też tłumacz musi się przede wszystkim wykazać znajomością określonej terminologii. Oferujemy tego typu tłumaczenia specjalistyczne w różnych językach.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |