Tłumaczenie rysunków technicznych | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax: 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linki


Obszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Tłumaczenie rysunków technicznych

Jakość tłumaczeń technicznych zależy przede wszystkim od samego doświadczenia zawodowego tłumacza, a także jego wiedzy z konkretnej branży.

Tłumaczy w każdym języku

Dlatego w naszej firmie tłumaczenia rysunków technicznych wykonują specjaliści z danej branży, którzy od wielu lat zajmują się przekładem tekstu. Znajomość określonej terminologii oraz specyfiki owej tematyki pozwala na rzetelne i dokładne tłumaczenia, które są zrozumiałe dla specjalistów, dla których tłumaczony jest określony materiał. Ważne jest, aby taki przekład był dokładny.

Nasza firma na przestrzeni lat wyspecjalizowała się między innymi we wszelkiego typu tłumaczeniach technicznych.

tłumaczenie rysunku technicznego


Posiadamy szeroką bazę tłumaczy technicznych, dzięki czemu możemy w łatwy sposób dobrać odpowiedniego tłumacza do danej dziedziny. Realizujemy projekty dotyczące tłumaczeń technicznych z różnych dziedzin, a także tłumaczenia rysunku technicznego. Przekładamy także wszelkie instrukcje obsługi sprzętu technicznego oraz oprogramowania. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia dokumentacji technicznej oraz inwestycyjnej, to chętnie pomożemy.

smarphone

Jakość usług translatorskich

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są w stanie przetłumaczyć wszelkie teksty techniczne, a w tym wykonują między innymi tłumaczenie rysunków technicznych. Nie tylko posiadają oni doskonałe umiejętności lingwistyczne, lecz również mają ugruntowane wykształcenie kierunkowe z poszczególnych dziedzin technicznych.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość tłumaczeń, co jest naszym priorytetem, gdyż gwarantuje w ten sposób satysfakcję klienta.

Skuteczny model współpracy

Poza zatrudnieniem właściwych osób, dbamy również o inne aspekty, które pozwalają wykonać tak wymagające zlecenia, jakimi jest tłumaczenie techniczne czy tłumaczenie rysunku technicznego. Szczególną wagę mają tu rozmaite wewnętrzne procedury jakości, pozwalające na właściwe zarządzanie produktem.

Ważna jest dla nas jakość tekstu oraz jego właściwa korekta. Poza tym dbamy o terminowość. Wszelkie zlecenia wykonane są zawsze na czas. Zapewniamy poufność klientom i możemy zagwarantować bezpieczeństwo wszelkich informacji. Jeśli poszukują więc Państwo wysokiej jakości usług, to zachęcamy do kontaktu.

tłumaczenie rysunków technicznych laptop

LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |