Specjalistyczne tłumaczenia techniczne | LOQUAX
Kliknij, aby przejść do wersji mobilnej strony
Polski English Deutsch Français Italiano Español 日本語

Szybka wycena


Twój adres e-mail Firma / Imię i nazwiskoNa jaki język
Informacje dodatkowe
Kontakt

tel.: 81 740 16 08
fax: 81 533 86 91
e-mail: biuro@loquax.pl
e-mail: biuro@Ltlumaczenia.pl

Powiązane linki


Obszar działalności

Biuro tłumaczeń specjalistycznych LOQUAX obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę a także resztę świata. Szczególnie dużo tłumaczeń wykonujemy dla naszych klientów z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic.

Specjalistyczne tłumaczenia techniczne

Teksty specjalistyczne często wymagają właściwej pomocy tłumacza technicznego.

Tłumaczenia specjalistycznych dokumentów

Obejmują one rozmaite branże oraz wiążą się z bardzo ścisłą terminologią, która znana jest specjalistom z danej dziedziny. Takie teksty są trudne do zrozumienia, a przetłumaczenie ich jest naprawdę wymagającym zadaniem.

Dlatego też owe specjalistyczne tłumaczenia techniczne powinni wykonywać wysokiej klasy specjaliści. Takie zadanie koniecznie należy powierzyć wykwalifikowanemu tłumaczowi, który posiada szerokie doświadczenie w takich tłumaczeniach.

specjalistyczne tłumaczenia techniczne
laptop flagi

Branżowa terminologia

Język techniczny w przypadku osoby z doświadczeniem w tak specyficznym obszarze nie stanowi problemu. Ważne jest, aby specjalistyczne tłumaczenia techniczne wykonywały osoby, które nie tylko posiadają odpowiednie certyfikaty językowe, ale również mają udokumentowane wykształcenie z określonej branży technicznej.

Język techniczny w przypadku osoby z doświadczeniem w tak specyficznym obszarze nie stanowi problemu. Ważne jest, aby specjalistyczne tłumaczenia techniczne wykonywały osoby, które nie tylko posiadają odpowiednie certyfikaty językowe, ale również mają udokumentowane wykształcenie z określonej branży technicznej.

książki
smarphon

Tłumaczenia na różne języki

W naszej firmie zajmujemy się tłumaczeniami technicznymi dla klientów z różnych dziedzin oraz branż. Dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi tłumaczami jesteśmy w stanie przygotować każdy teksty w różnych językach. W dodatku tłumaczymy dokumenty z bardzo specyficznych dziedzin.

Takie specjalistyczne tłumaczenia techniczne wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie, aby zapewnić satysfakcję klienta. Wiemy, jak istotne są szczegóły w tego rodzaju dokumentach, w związku z czym stawiamy nacisk na rzetelność oraz dokładność, która przekłada się na idealny przekład. Nasi tłumacze posługują się terminologią z konkretnej dziedziny, aby tekst był zrozumiały dla specjalistów.

Poza tłumaczeniami specjalistycznym na różne języki, możemy również zaoferować tłumaczenia rysunków technicznych, które jak wiadomo również posiadają swoją specyfikę. Wszelkie specjalistyczne tłumaczenia techniczne realizujemy zawsze terminowo, bo wiemy, że ma to ogromne znaczenie w wielu projektach, z którymi zgłaszają się do nas klienci.

Przekładane teksty nie tylko są wysokiej jakości językowej, ale również poprawne pod względem merytorycznym. Dzięki temu przetłumaczony tekst jest w pełni zrozumiały przez specjalistów z danej dziedziny. Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości, to zachęcamy do kontaktu. Z chęcią służymy pomocą.


LOQUAX zapewni Państwu skuteczną i zoptymalizowaną pod każdym względem procedurę tłumaczenia i lokalizacji Państwa materiałów.
Każdy z naszych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie jako tłumacz medyczny.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Najprostszą metodą otrzymania korzystnej, szybkiej i wiarygodnej wyceny jest dostarczenie do nas materiału źródłowego przeznaczonego do tłumaczenia i lokalizacji na język obcy.

Wycena tłumaczeń pisemnych

Wycena tłumaczeń
ustnych


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail biuro|małpa|loquax.pl
Kotakt telefoniczny 81 740 16 08
do góry
Share |